Proplan Kitten Satıyorum

Elvnsn

Merhaba, yavru kedim için Proplan Kitten kedi maması almıştım 10 kg. Kedimi kısırlaştırmayı düşünüyorum. Elimde yaklaşık 6 kilo daha var. Almak isteyene kilosunu 80tlden satabilirim..

2 CEVAP

teddybal

Merhaba, bence vermeye devam edebilirsiniz, proplan kitten için kendi sitesinde kısır kedilere de uygun olduğu yazıyor, kediniz 1yaşına kadar yer ekstra 1 ay daha kullanırsınız belki.. Veterinerinize de sorarsınız ztn kısırlaştırınca buna devam etsem sorun olur mu diye o da bilgilendirir sizi.

Elvnsn

Eğer öyleyse süper, çok teşekkür ederim bilgi için