Yardım Eder Misiniz İki Kediyi Aynı Anda Kısırlaştırma

Aminto

İki kedim var biri 3 biri 1 yaşında yarın kısırlaştırma olacaklar. Bakım için çok araştırma yaptım ama aklımda tek bir soru kaldı 24 saat ayrı odalarda tutup diğer gün serbest bırakmalı mıyım onları?

Neden ikisini aynı anda yaptırıyorsunuz derseniz maalesef mecburum ücretsiz olacaklar. yaşadığım yerde olmadığı için merkeze gideceğiz.

5 CEVAP

iselas

cinsiyetleri ne

Aminto

Dişi ikisi de

iselas

Benim kedimde dişi aşağı yukarı 24 saat doğru düzgün yatağından kalmadan uyumuştu. Narkoz yüzünden dengesi bozuktu ve yalpalayarak yürüyordu kumunu da yakınına getirmiştim onunla aynı odada uyumuştum. İkisine aynı odada yere yatak yapıp sizde onlarla kalarak gözlemlerseniz daha iyi olur bence ikisi ayrı odada olursa ikisine de bakmakta zorlanırsınız. Zaten pek hareket etmeyeceklerdir ama gözünüzü üstlerinden ayırmazsanız düşerek kendilerini incitmezler.Geçmiş olsun şimdiden

Aminto

Büyük olanı yaptırdık şu an baygın yatıyor evladım.

goknur

Gecmis olsun ucretsiz nerde yaptirdiniz acaba