Kedi Yaş Maması Önerisi

Arkadaşlar bir yaş mama önerebilir misiniz? Sağlıklı ve maddi konuda biraz da uygun olabilecek bir marka mama biliyor musunuz?

6 CEVAP

huqi

Gimcat hâlâ bile uygun fiyatlı sayılır. 13-16 tl arası değişiyor fiyatları.
Felica konserve (poşet olanın içeriği kötü) mamalarınında içeriği güzel.

Pikapru

Buradan naturon alıyorum uygun ve bizimkilerin sevdiği bir marka

Pikapru

Buradan naturon alıyorum uygun ve bizimkilerin sevdiği bir marka

NorthNight

En son Vets plus ın ezme olanını almıştım buradan 12 li olarak. Birde %10 indirim kodu vardı (filtre kısmına indirim kodu yazarsanız çıkar) onu kullandım. Baya uyguna gelmişti. Kedim normalde vets plus ın parçalı olanlarını pek sevmemişti, ezme olanı gayet severek yiyor.

Nhr54

Ndnin yavru yaş mamasını almıştım veterinerden 13 TL di.