Dişi Kediniz Kaç Kilo Ve Hangi Mama Kullanıyorsunuz?

BiciriginAnnesi

Kedinizin kilosunu hangi mama tercihi ile koruyorsunuz?
Kilosu kaç ?

26 CEVAP

beyzathemoc1

Kiloyu kafaya takmayın o sadece sayıdan ibaret eğer üstten bakınca karnının orda çöküntü vs oluyorsa zayıftır olmuyorsa normaldir kilosu benim 4 kilo olan 5 kilo olandan daha fazla yiyor görseniz her şeyi yiyor hayvan hiçbir şey vermesek ekmek poşetini yırtıp ekmek yiyor ama aşırı hareketli kolumu kaşısam oyun oynuyoruz sanar fowpxjwodj veterinerim normal dedi bana göre de normal takmıyorum artık pek bozita geyikli kısır kedi maması kullanıyorum ben şu an iyi ama benimkiler uzun süre aynı mama kullanmayı sevmedikleri için değiştireceğim rotasyonlu bir şekilde ama bozitaya sık sık geri dönerim çünkü fiyatı içeriğine göre çok iyi bence 2 kedi olunca da malum mama su gibi gidiyor

latte9

2800 civarında 1 yaşını doldurdu

beyzathemoc1

Biri 4 yaşında 4 kilo diğeri 3 yaşında 5 kilo çok mama değiştik şu an bozita kullanıyoruz alma verme olmadı kısır seri olduğundan

Warriorsans

Birisi 2 yaşına yaklaştı en son 4 kg olmuştu biraz kilo verdirmeye çalışıyorum 3,5 yada 3,75 olsa onun için daha iyi. Diğeri de 8 aylık 3 kg

NorthNight

Hemen hemen 2 yaşında, kısır. 3,8 kg. 5ay royal canin kullandık 2-3 haftadır aşamalı olarak proplan karıştırıyorum ona geçeceğiz. Proplanı karıştırmaya başladığımdan beri bir tık fazla yiyor gibi, kilosuna bir etkisi var mı henüz gözlemlemedim.

BiciriginAnnesi

Pro plan hangi serisini kullanıyorsunuz?

Kedim lila 4.850 kg ve 1.5 yaşında mama olarakta felicia kısırlaştırılmış kedi mamasi kullaniyorum.

beyzathemoc1

1 yaşında bile olmayan kediyi kendiniz çiftleştirmediniz umarım?

NorthNight

Proplan somonlu olanı.

latte9

Ben besleyici olsun diye royal canın mother and kitten kullanıyorum yine de zayıf yapısı bu

cat_expert

11 aylık 4 kilo dişi.

Yeni kısırlaştırdık acana kitten mamamız hala bitmediği için onla devam ediyoruz önümüzdeki ay kısır mamaya geçeceğiz.

Oqrenerde06

felıcıa somonlu ve proplan somonlu karışık veriyorum.
1.Dişi kedim 2500kg 2 yaşında
2.erkek kedim 4000kg 1.5 yaşında
3. diğer dişi kedim 1.5 yaşında 3500 kg
Ama bakıldığında hepsi aynı kilo görünüyor bilmiyorum 1. dişi kedim minyon kısa boylu zaten bodur biraz ondan sanırım :):)

BiciriginAnnesi

Kızgınlığı atlatinca eski kilosuna tekrar döner inşallah

BiciriginAnnesi

@latte9 peki hangi mama kullanıyorsunuz?

BiciriginAnnesi

Masallah çok iyi kiloları 🧿
Bozita mamaya çok sık görüyorum yorumlar da en kısa zamanda bende alacağım tavsiyeniz hangisi olur "tavuk" hariç