Depresyondaki Kedi Kusar Mı

sugartgecat

kedim cuma gününden beri halsiz ve istahsız bugun veterinere götürdük test yaptılar bi seyi cıkmadı atesi de yok doktor depresyon dedi ama ara ara kusuyomus gibi yapıyo ama kusmuyo depresyonla ne alakası var bunun anlayamadım bi de bazen mırlıyo depresyondaki kedi mırlar mı baska bi veterinere de goturmeli miyim

3 CEVAP

betulbakioglu

baska bir veterinere gitmenizi oneririm kafasindan uydurmus biraz sanki

meov

kusuyormuş gibi yapıp kusmuyorsa içinde tüy birikmiştir çıkartmaya çalışıyordur belki. düzenli malt veriyor musunuz. veriyorsanız başka veterinere götürün.

aslihan_e

Hasta kedi mırlar, mırlamanın iyileştirici etkisi içinmiş.