Kedi Kusması

Emine173

Merhaba kedim mamasını yerken bi anda kusar gibi oldu ama kustu mu onu da anlayamadık çok az mukuslu bi sıvı gibi berrak renk daha önce yaşayan var mı? Ve nd mama kullanıyoruz bitiyordu evde eski bi mama vardı karıştırdık ondan olabilir mi halsizliği filan yok

3 CEVAP

gurbuzzz

Bu sorunu biz de çok yaşadık hızlı yemiş çıkarmış olabilir bütün şekilde kusmuş gözüküyor. Mamayı beğenmediği için de çıkarmış olabilir. Takip edin bence

Salihaylmz

Hızlı yemiştir ondan kusmus olabilir
Farklı bir kap kullanın cam porselen gibi onların temizlenmesi daha kolay olur hem kusmuk kokusu plastik kaptan gitmez belki siz kokuyu almasanız dahi kediler alır

Emine173

Tekrar olmadı ama inşallah olmaz