Kedi Kumuna Dair

Normal kedi kumu mu yoksa çam peletimi tercih ediyorsunuz?

6 CEVAP

oykuyildiz

Bentonit kullanıyorum ama pelete geçicem kargoda . Pelet daha sağlıklı

Palyaco

Pelet bizimki sevmedi pisy cat aktif karbonlu bentonit

Gimlihanim

Pelet daha sağlıklı tabi ki. Eğer kediniz ısrarla reddetmezse kesinlikle pelet. Yavaş yavaş alıştırırsanız kabul edecektir diye düşünüyorum.

beyzathemoc1

Topaklanan peletten sonra (kedisi alışanlar için diyorum) maddi durum el verdikçe bentonite geri dönen görmedim ben hiç bi ara büyük mama aldığım için bütçem azdı bentonit kullandım berbattı valla peletten sonra ekstra kötü geliyo

emre3101

Pelet kullanıyorum çokta memnunum alıştırmak için 1 haftaya yayarak kumun içine karıştırın kokusuna falan alışsın kokusuna alıştıktan sonra gerisi kolay zaten pelet kumunun ister topaklanan olsun isterse topaklanmayan önemli olan yavruların sağlığı bentonit kum ileri zamanda yavrularda sorun yapacaktır hem tozundan dolayı hem kimyasal madde içerdiği için

Temizlemesi zor değil mi? Mesela çişini veya kakasını yaparken kabına yapışmıyor mu? Daha sonra her gün kabını yıkamak daha zor değil mi?