Kedimde Yaralar Var

Oscarino

Hangi veterinere gittiysek kendiliğinden geçer dedi ama geçmedi ara ara kanıyor ve kabuk bağlıyor 6 aylıktan beri bununla uğraşıyoruz şimdi yenileri çıkmaya başladı bu konu ile ilgili fikri ve önerisi olan var mı ne olur kedim suan 7 yaşında

4 CEVAP

oykuyildiz

Eozinofilik granülom olabilir mi ?
Bi araştırın isterseniz . Bizde Bahadır uğraşıyoruz bu teşhis konuldu tedavi oluyor

Sezgek

Kedinizin alerjisi nedeniyle dermatiti de olabilir benim kedimin alerjisi var sanki ona benziyor oluşan lezyonlar bir ara bende çöm uğraştım önce neye alerjisi var on bulmak gerekiyor kesinlikle hypoallergenic mamaya geçmeniz lazım ama tabi alerji mi ondan emin olmak lazım alerji varsa özellikle gözlerde mutlaka kaşıntı olur arkadaşın dediği hastalık insanlarda da görülen bir hastalık teşhisi insanlarda patoloji ile yapılıyor hekim şüphelense örmek alırdı diye düşünüyorum bir de cristalin ya da Dr animal gibi solüsyonlarla bölgeyi düzenli temizliyebilirsiniz tedavi etmez ama en azından rahatlatır ve sterilize eder orayı çok geçmiş olsun

Oscarino

Önerilerinizi göz önünde bulundurarak önce veterinerimize danışacağım. Onunla birlikte bir tedavi seyri belirleriz sanırım. İlginiz için çok teşekkür ederim

Oscarino

Sayıyı yanlış yazmışım kedim şuan 2 yaşında bir buçuk yıldır bununla uğraşıyoruz tümör tedavisi bile uygulandı fakat hiçbir gelişme yok