Kuduzzz

Zeynooo

Arkadslar bu gun kedimin kuduz asisi var . Ben cok endiseliyim kuduz agir bir asiymis . Endiseliyim yani . Ve mantar asi bu gun yapacaz dedi vet sizce 2 asi bir gun yapmak dogru ?

6 CEVAP

Ben kedime kuduz asisi yaptirmadim cunku 6 aylik olmadan yaptirmamam gerektigi soylenmisti

goknur

Kuduz asisi bizim kedimiz oldu gecen hafta ve gercekten agir bir asi daha eve gelemeden kustu yolda hayvancagiz 3 4 saatte hep uyudu kalkmadi iyice arastirin agir gelebilir bence en az aradan 1 gun gecmesi gerekiyor

martha

aynı günde iki aşı yapılmaz en az bir hafta geçmesi gerek veteriner niye öyle demiş anlamadım. kuduz aşısı benim kedim geçen hafta oldu eve gelince aynı devam etti hayatına, ağır olduğunu bilmiyordum

fbostancii

2 aşı arası 2 hafta olmalı diye biliyorum.. Benim veteriner de hep getir getir yapalım iki aşıyı birden diyor yaptırmıyorum

Kullanilan ilaclar farkli olabilir martha o yuzden kusma,salya olabilir bazi asilar sonrasinda ama veteriner bunu soyler zaten ama asinin adini sorun inceleyin bir derim ben zeynooo

Zeynooo

Asi olduk arkadaslar sadece halsiz kusma olmadi . Zaten bunbdan sonra sadece karmalar seneye yaptircm . Kakasi yemesi normal sadece biraz haldiz . Ilginize tesekkur ederim.