İçeriği Güzel Mii?

Casperbeyy

Obivan selection
: Kurutulmuş Somon Eti (%28),Karides Unu (%9), Hamsi Unu (%14), Baldo Pirinç (%18), Mısır, Hamsi Yağı (%7), Bira Mayası, Nükleotid Maya Proteini,Mineraller,Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler,Deniz Yosunu (%0,01) , Avize Ağacı Özütü (%0,01),Kızılcık Tozu (%0,01).

Analitik Bileşenler:Protein (%30), Yağ (%12), Ham Kül (%7), Ham Selüloz (%3), Omega 6 (%3,6), Omega 3 (%0,65).

Beslenmeye Bağlı İlaveler:Vitamin A (3a672a) 25000 IU/kg Vitamin D3 (3a671) 1500 IU/kg Vitamin E (3a700) 150 mg/kg Vitamin C (3a312) 25 mg/kg Taurin / Taurine (3a370) 1800 mg/kg Niyasin / Niacin (3a314) 50 mg/kg, Bakır (Sülfat olarak) 18 mg/kg, Çinko (Sülfat olarak) 95 mg/kg,Çinko (Şelat olarak) 20 mg/kg,Manganez (Sülfat olarak )30 mg/kg ,Selenyum (Selenit olarak) 0,30 mg/kg

Tuz, Magnezyum, Çinko ve Fosfor Oranları

Tuz=0.9 mg/kg

Magnezyum=1.0 mg/kg

Çinko=140 mg/kg

Fosfor=1.0 mg/kg

6 CEVAP

Casperbeyy

Arkadaşlar fiyatı uygun ve içinde gerçek et olduğu yazıyor sizce nasıl ?

Salihaylmz

Içerisinde tuz olan bir mama tercih etmemenizi öneririm

gokhansultan

Fiyatına göre içeriği güzel ama kullanıcı deneyimlerini okumanız lazım kesin karar vermek için :)

Warriorsans

Biz 2 kg kullandık bu mamadan, memnun kaldık bir sorun yaşamadık. Severek yediler bence deneyebilirsiniz. Şimdi golosi somonlu kısır mamasına geçtik obivandan daha uygun fiyatı ve daha çok memnunuz. 1,5 kg almıştım bitmek üzere 7,5 kg daha aldım

Casperbeyy

Yorumları da çok iyi ,bu arada golosi somonlu kısırı hangi siteden aldınız?

Salihaylmz

Golosiyi ben de kullandım marka ma ma dan almıştım