Purina Cat Chow Kullanan Var Mı? Fiyat/İçerik?

TekirKediMia

Purina Cat Chow yavru kedi maması kullanmış olan var mı? Fiyatına göre içeriği fena değil gibi geldi bana. Denemeyi düşünüyorum. İçeriğine bakıp yorumlayabilir misiniz? 1,5 kg fiyatı 89 tl

İçerik:
Bitkisel Protein Ekstratı
Soya %2
Et ve Et Türevleri
Balık ve Balık Türevleri
Somon %2
Tahıllar
Yağlar
Katkı Maddeleri
Mineraller
Maya

Analiz Raporu:
Ham Protein %40
Ham Yağ %12
Nem %9,50
Ham Selüloz %2,50
Kül %8
Kalsiyum %1,30
Fosfor %1,30

4 CEVAP

Warriorsans

Bence alınacak bir mama değil

Sezgek

Bana çok da iyi gelmedi açıkçası protein kaynağının bitkisel olması bence iyi değil tahıllar demiş sadece hangi tahıl olduğunu içerik olarak yazmamış en önemlisi de katkı maddesi var büyük ihtimal gdo da vardır ben olsam kullanmazdım ama kullanan var mı bilmiyorum içeriğine göre de aslında ucuz değil normal bence fiyatı çünşü benim görüşüme göre iyi bir içeriği yok

ozanesk

İçeriğin başında bitkisel protein ve soya olan bir mamayı kedime vermezdim. Bu fiyat seviyesinde işlenmiş hayvansal proteinli mamalar var, her ne kadar içeriği güven vermese de Mystic'de o fiyat seviyelerinde bulunabiliyor.

TekirKediMia

Teşekkürler arkadaşlar, ben de almamaya karar verdim. Felicia Hamsili ve Tavuklu yavru kedi maması alacağım sanırım, daha önce tester paketini denemiştik Mia sevmişti. İçeriği de daha iyi.