Kedimin Cinsi Nedir?

ufukimrah

Sahibi bize bırakıp gitti bu dünya güzeli kızımızı.. Cinsi ve özel bir bakıma vs. ihtiyacı var mıdır ne hangi mamayı önerirsiniz(2 aylık civarı)? Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum. Teşekkürler :)

13 CEVAP

yasement

Tekir kedi, beslenmesine asilarina ozen gosterin yeterli. Mama proplan olabilir.

goknur

Ileri goruslu yasement :D :D biliyor tabi ileriki zamanlarda sorulucak onden bilgi veriyor :D

yasement

Yok sormus zaten.d

Kurugu ne kadar cok kabarik:)

martha

2 aydan büyük bence

martha

maine coon olabilir mi cinsi? 4-6 ay arası geldi bana

3-4 ay arasi gibi geldi bana

goknur

Sustum :D

ufukimrah

Cevaplar için teşekkürler. Evet kendisi inanılmaz derecede tüylü özellikle kuyruğu :)) zaten o yüzden ne olduğunu çözemedik :D Bana da 2 aydan büyük geldi tahminen ne kadardır sizce?

eltarcin

Maine coona çok ama çok benziyor.kuyrupu da kabarık.bence maine coon:)

aksoy65

İnternetten biraz araştırdım dediğiniz gibi maine coon a aşırı benziyor

eltarcin

Aynen çünkü zaten burun yapısı yüzü falan tekire benzemiyor.

aksoy65

Benim de gördüğüm farklı bir yüz yapısı var