Mama Kullanımı

ByTogi

Merhabalar,
Geçen hafta yavru kedime bu mamadan aldım. Petlebi yanında bu yaş mamalardan gönderdi ama bunların üzerinde yavrular için yazmadığından dolaba koydum duruyorlar.
Sizce bu yaş mamaları kullanmalı mıyım?

4 CEVAP

Gimlihanim

Yaş mamada pek fark etmiyor yavru, yetişkin vs. Ben de kedime karışık veriyorum. Çok güzel de yaş mamalar değiller ama madem hediye gelmişler tek seferlik hiçbir şey olmaz. Verebilirsiniz.

Salihaylmz

Verilebilir az ölçekli şekilde öğünlere bölerek
Kediniz kaç aylık acaba onu yazmamışsınız

ByTogi

4 aylîk

huqi

Benim kedilerim yetişkin bazen yavru kedi yaş maması alıyorum daha sulu oluyor diye sürekli verilen bir şey değil zaten bir şey olmaz verin.