Kedinizin Kumunu Ne Sıklıkla Değiştiriyorsunuz

stellabennett

tamamını döküp yeni kumu ne kadar zamanda bir koyuyorsunuz

22 CEVAP

Gimlihanim

Ayda 1 kez yapıyoruz biz

Mamigtr

Normalde 3 günde bi pislikleri eşeliyorum 2 haftada bir kumı döküp kabı temizleyip yenisini döküyorum

Seydosciko

Günlük 1 kere temizliyorum kumu azaldıkça ekliyorum, 15 günde bir de komple kumunu yeniliyorum yani 10 lt kum 1 ay gidiyor

Mia2021

Benim Tek kedim Var hergün Kumunu alıyorum bazen 13 saatte bir alıyorum haftada 1 defa mutlaka kum kabini temizleyip kumu yeniliyorum hasta olur diye korkuyorum ya ne bilim

Handerane

Günde 3 kez temizliyorum.
10 günde 1 komple kumu boşaltıp yeniliyorum.
Ayda 1 kez de kabını yıkıyorum.

BOEdits

Ayda bir kere degistiriyoruz hic bir sorun olmuyor.

Yusuf1672

Ben kumu çok koymuyorum zaten ufak kedi bitiyor bitikçe ekliyorum tuvaleti geldiğinde bana sesleniyor .