Hasta Kedi

anemonsero

sokakta bir hasta kedi vardı hapşırıyor ve burnu akıyor zor nefes alıyor yakalayamadım ama tavuk suyu ve tavuk verdim içine kedilere verilen üst solunum yolu için bir antibiyotik verdim bir hafta vereceğim. sakıncası olur mu?

5 CEVAP

betulbakioglu

antibiyotigi bilincsiz vermeyin kesinlikle hatta vermeyin igneyle yapiyorlar anribiyotigi

Warriorsans

Kilosuna göre miktarına dikkat ederek verin. Hangi antibiyotiği kullanıyorsunuz acaba? Azitro bu konularda etkili oluyor

NorthNight

Verdiğiniz antibiyotiğin mg, verme miktarınız, kedinin kilosu bunlar önemli. Veterinere sorarak yol izleseniz daha doğru olur.

anemonsero

Bana ilacı veteriner vermişti üst solunum yolu için kedilerin kilo ve belirtiler aynı onun için kullandım. Vete sormak en iyisi ben başladım kes derse keserim. teşekkürler

Palyaco

Antibiyotik vermeyin lütfen bağışıklık güçlendirici veya kefir verin