Üriner Destekli Kedi Maması

ABS35

Üriner problem yaşayan erkek kedim için bu mama uygun olur mu?
https://ty.gl/w83r79l9h3

22 CEVAP

Anonymus985465

Sanabelle'in "urinary" maması da var.
Başka kaliteli güvenilir markalarla kıyaslama yapabilirsiniz.
Ancak dürüst liyakatli bir veterinere herhangi bir mama almadan önce danışmak en doğrusu.
Benim kedim de virbac struvite 1'e yeni başladı.
Gelişmeler hakkında bilgilendirirseniz hepimiz faydalanırız.

Anonymus985465

Kilo kaybı çok tehlikeli. Böbrek yetmezliği olabilir. 9 yaşındaki kedimi bu şekilde kaybettim.
Şimdi tedavi gören kardeşi için veteriner, tekrar idrar tahlilinden sonra renal mamaya geçuş tapacağımızı söyledi.
Lütfen vakit kaybetmeden veteriner bir kan ve idrar tahlili yapsın

Anonymus985465

SDMA testi böbrek yetmezliği %25lerde olduğu zaman, yani tedavinin mümkün olduğu aşamada erken teşhisi sağlıyor.
Diğer standart kan ve idrar testleri çok ileri aşamada, yani artık tedavisi mümkün olmayan aşamada böbrek yetmezliğini gösteriyor. 9 yaşında, çok kısa zamanda kaybettiğim kedim gibi

ABS35

MyFood urinery önerebileceğiniz bir mama mı? Fiyatı baya uygun geldi. 12 kilosu 480 TL.

Anonymus985465

Ben size kesinlikle urinary mama önermem. Tekrar yazıyorum. Urinary mamanın içeriğindeki kristal çözücü sağlıklı kediye zarar verir.
Kedinizin sağlığına daha fazla zarar vermeden veterinere götürün.

ABS35

Anladım çok teşekkür ediyorum.

Anonymus985465

Kedinizin muayene sonucu tıbbi üriner mama yemesi gerekiyor mu?