Malt Macunu Kullanimi

Miniminimini

Arkadaslar kedim 2 bucuk aylik ve surekli kendini temizledigi icin tuy yutuyor sanirim. Ara ara bogazindan biseyler cikarmak isteyip sarsiliyor ama kusamiyor. Veterinime sordum, daha cok kucuk kendini bu kadar temizlemesi ve tuy yutmasi tuhaf 1 ama malt macununa 3 gunde bir vermek sartiyla baslayabilirsiniz dedi.
Siz kac aylikken baslamistiniz ?

17 CEVAP

glytrksvr

Çimi bende tavsiye etmiyorum.çimin alt kısımlarında küf oluşumu başlamıştı farkedince hemen attım.Bulut kullanmadığı halde gidip kokluyordu bir süre sonra mantar hastalığı oldu alakası varmı bilmiyorum ama sinden şüphelendim. Bulut bana geldiğinde 2 aylıktı gimcat baby paste kullandım şuanda Multi vitamin past kullanıyorum.

glytrksvr

Çimden şüphelendim olucaktı.