Kedimi Kısırlaştırdım Ve Hangi Mama Alacağımı Bilemiyorum

LASTBLOOD89

Bütçemiz şuan iyi değil şuanlık zor durumdayız 15 TLyi geçmemesi lazım hangi kısırlaştırılmış kedi mamasını önerirsiniz? Bir de yaş mama önerisinde bulunursanız sevinirim ama o da uygun fiyatlı olsun şimdiden teşekkür ediyorum...

4 CEVAP

zehraaozlu

Kilosu 15 mi demek istediniz?

LASTBLOOD89

evet kilosu 15 TLyi geçmesin demek istedim

hazirannnnn

Pro choice 32 sterilised tavuklu ve pirinçli kısırlaştırılmış kedi maması sundugunuz fiyat aralığında kullanabileceginiz en iyi seçenek. Cok besleyici olmasada en azından zararlı maddeler barındırmıyor bünyesinde. Şu an bu sitede 2 kilosu 27 liraya satılıyor. Mamaya destek olarak kedinize yoğurt yumurta haşlanmış tavuk eti gibi ek besinler vermenizi öneririm.

LASTBLOOD89

Bonacibo, Benefit veya Felicia mamaları nasıldır önerebilir misiniz bu mamalar hakkında da çok fazla iyi görüşler var ben kedime yavruyken kısırlaştırılmadan önce bonacibo yavru kedi maması kullanıyordum ve memnunuz 6 ay kullandık ve hiç bir sıkıntısı yok kısırlaştırıldıktan sonra hangi mama alacağına karar veremedim siz yine de benefit, Felicia ve bonaciboyu inceleyip bana bildirirseniz sevinirim teşekkür ediyorum