Tetradox Antibiyotik Kullanımı Tedavisi

Handerane

Merhaba Arkadaşlar kedime kan paraziti tedavisi için bu antibiyotik, mide koruyucu ve iki adet demir hapı verildi. Bu antibiyoği daha önce kullanan, yan etki gören, tecrübesi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. Biraz riskli bir ilaçmış.

3 CEVAP

aslihan_e

Ben kedi için değil ama muhabbet kuşu için kullanmıştım, kullandıktan sonra düzelme olmuştu. O zaman ben de riskli diye korkmuştum, insanlar için de kullanılıyor. Kadın hastalıkları diş için falan da kullanılıyor. Mide koruyucu da yazmış o yüzden çok sorun olacağını sanmıyorum. Demirle aynı anda vermemeye dikkat edin. Yan etki gösterirse bırakırsınız zaten.

Handerane

Cevabınız için teşekkür ederim. O kadar kötü yorumlar yazmış ki insanlar bile acayip korkarak kullanıyorum. Veteriner sabah Aç karna mide koruyucu yarım saat sonra tetradox dedi. Bunu sabah 10 gibi veriyorum. Akşam 18 ve 20 de de demir ilaçlarını. Zaten hasta olduğu için bir yan etki olunca nasıl anlıycam bilmiyorum. Zaten halsiz hep uyuyordu....

Yagiraylin

Merhaba tedavi sürecini atlatınız mı