Kısır Mama Bilgisi

Scottishthor

Merhabalar kedim Proplan sindirim hassas mamasını yiyordu kısırlaştırdım proplan kısır mamasına geçtim fakat ağzına sürmüyor mamayı beğenmedi..Hangi mamayı öneriyorsunuz(kedim balıklı mama sevmiyor sadece etli veya tavuklu yiyor)

3 CEVAP

Anonymus985465

Sababelle deneyebilirsiniz. Tester de isteyebilirsiniz.

D-O

Eski mamasina az az katarak alistirmayi deneyebilirsiniz. Yine de yemiyor ise baska mama denemeniz lazim.

Scottishthor

@D-O zaten mama geçişlerimi öyle yapiyorum karıştırarak fakat yemedi bu sebeple başka marka ariyorum