Kısırlaştırılmış Kedi Maması

iremm66

Kedimı kısırlaştırmayı düşünüyorum ama 1 hafta önce normal kedi mamadından aldım kısırlaştırıldığın da normal mamasından vermem zararlı olurmu yoksa mecbur kısırlaştırılmış mı almalıyım?

4 CEVAP

Efekilic

Aldıysanız verin bir şey olmaz 1 kereden ama bu mama bittikten sonra kesinlikle kısır mamaya geçin

cat_expert

Hiçbir şey olmaz 1 ay bile verebilirsiniz ama bittikten sonra artık kısırlaştırılmış mama alın.

NorthNight

Elinizdeki bitene kadar verebilirsiniz, bitmeye yaklaşınca kısır maması alıp aşamalı olarak geçiş yaparsınız.

Mehmetneroo

Valla ben 2 hafta önce kısırlaştırdım . Ve aynı gün kısır mama siparişi geçtim azar azar dönüşümlü olarak geçiş yapacağız