Yavru Kedilerin Dış Parazitlerinin Temizlenmesi İçin

ecemomer

veterinerde yapılan spreyi evde kendimiz kullanabilirmiyiz acaba ara ara satılıyor mu yada bi yerde alsak biz

6 CEVAP

SelinTuksal

asyaaa
zaten satılıyo.

ecemomer
naturalis adraymsdan doğal dış parazit ilacı alın. sprey de satılıyo ama evde uygulamanızı çok tavsiye etmem kimyasal o çünkü. ama naturalis yüzde 100 doğal diye biliyorum.

ecemomer

teşekkürler hemen bulup alacağım ;) SelinTuksal

asyaaa

kullanabilsek satılırdı en sağlıksı veterinere götürülmesi.

Lunapo

Bir sprey şişesinin yarısına su yarım limon 6 damla nane ve lavanta yağı damlatın hergün taramadan önce bu suyla tüylerini nemlendirin yıkarken de şampuanının içine 2 damla nane yağı damlatabilirsiniz biz bu yöntemle sadece tek sefer dış parazit yaptırdık veterinerimize sakıncalı olup olmadığını sorduğumuzda en iyisini yaptığımızı doğal ürünlerle bu sorunlara çözüm bulmanın daha mantıklı olduğunu söyledi

Lunapo

Ama illa ilaç kullanmak istiyorsanız ense damlalarının veterinerlerde 20 liraya satıldığını biliyorum

emreovec

Veteriner iki pıs yapsın bitsin hayvanın çilesi. Kullanacağını şey sprey ve sıvı olduğu için hayvanın çığlıkları ve depelenmesi biraz sizi yoracak.