Kedi Sevdikten Sonra Elde Kanama Yanma

Ceyday

Dershanede bir kedimiz var az önce arkadaşım seviyodu sonra birden eli yanıp kanamaya başladı nedendolayı olduğunu anlamadık ama kediyi severken oldu birden kediden birşeymi geçmiştir üstelik çizmedide birden oldu

1 CEVAP

Sezgek

her hangi bir lezyon hastalık yada parazit gibi bir durum olup bulaşsa bile anında kanamaz sokak kedilerinin tırnakları jilet gibi keskin olur arkadaşınız çizdiğinin farkına bile varmamıştır büyük bir ihtimal ama sokak kedisi olduğu ve aşısız olduğu için elini hemen bol suyla yıkayıp bir de dezenfekte etseydi her ihtimale karşı