Kedi Otu Kullanımı

ByTogi

Merhabalar, 4 aylık yavru Bir kedim var. Onu sahiplendiğim ilk gün tüm ihtiyaçlarında karşıladım. Buna yatağı da dahil. Aldığımda hasta olduğu için zor bir süreç geçirdi ve tahminimce buna bağlı olarak benim kedim uçan kaçan, çok merak olmayan durgun Bir kedi sayılır. (Umarım zaman içerisinde daha olağan bir davranış haline geçer)
Lakin kedim kendi yatağında yatmak yerine benim yatağımı tercih ediyor. Bugün kedi otu aldım ve yatağımın üstüne serptim. Sonuç: şu an yatağında uyuyor :)
Ancak bu kedi otunun ne sıklıkta ve ne miktarda kullanmalıyım? (Petshop'dan ben almadım. O da bir şey söylememiş)
Şu an ilk uygulama amacına ulaştı ancak bir şey yapalım derken başka bir şeyi bozmayalım.
Yardımcı olur musunuz?

2 CEVAP

teddybal

Haftada bir veriyordum ben, ama 4 aylık da pek küçükmüş 6.aya kadar tepki vermedikleri için kullanılmıyor diye biliyordum o yüzden de sizinkine ne sıklıkta verilmeli bilemedim, telefonla veterinerinize mi danışsanız acaba?

ByTogi

Cevabınız için teşekkür ederim. Tepkime süresini bilmiyordum ama bizimkisi ne yaradı sarhoş gibi uyudu. :)
Veteriner haftada bir dedi. Bugün sordum.