Yeni Mamaya Geçiş Süresi Kısırlaştırma

alfa_s

Arkadaşlar selam yarın kedimi kısırlaştırıcam nasıl bir mama geçiş süresi olmalı ve neler yapmam lazım bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

1 CEVAP

reinefee17

Ben kısırlaştırdıltan sonra kısır mamaya geçişte zorlandım geçiş sürecini ayarlayamadım ishal oldu on beş günlük bir geçiş süreci yapıyorum ilk gün beş gün %75 eski %25 yeni sonra ki beş gün %50 yeni %50 eski son beş gün %75 yeni %25 eski bu şekilde sorun yaşamadım