Astım Hastası Bir Kedim Var Onunla Nasıl İlgilenmeliyim

Mehtaptuna

Arkadaşlar kedim astım hastası beslenmesinde yanlış birsey yapmak istemiyorum iki hafta önce sokaktan aldım ve ve ilk defa astım bir kedi bakıyorum onunla nasıl ilgilenmem gerektiğini bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

4 CEVAP

Elifinkedileri

Bizde de var bir tane gecici olarak geldi yuva bulamayinca kaldi :) cok koşturmayın dedi veteriner bize en ufak seyde tikaniyor çünkü ama 4 taneler illa ki koşuyor ona çözüm bulamiyoruz mevsim gecislerine dikkat et dedi burnu tikanirsa muhakkak spreyle açın tahat nefes alsin kokulu kum kullanmamanızı onerdi ve evde cok oda spreyi vs olmasin dedi onun haricinde sorun olmuyor cok sukur

zeynepgurgen

Biz nebulizatör ile ventolin nebul solutuyoruz çok tıkandığı zamanlarda.

Mehtaptuna

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim aynen çok hareket edince hemen tıkanıyor gece uykudan bile uyanıyoruz uykuda bile rahatsizlaniyor

zeynepgurgen

Bağışıklık güçlendirici vitamin, malt vs. konusunda danışabilirsiniz hekiminize. Takviye olur.