Mama Önerisi

Aysh

6.5 kilo erkek kedim için nd Quınoa kuzu etli mama kullanıyorum günlük 50 gr seklınde ama nerdeyse hep kabız malt zeytınyagı yaş mama prebıyotk takvıyelerıde yapıyorum içerik olarak güzel ama galıba bıze yaramadı ve tüğ dokumu hıc azalmıyor bn sahıplenmeden once pro performance kuzu etli yıyormus ozmn daha parlak tuglerı ve daha sağlıklı tuvalet düzeni varmış tahılsız veya diyet içeriği her yönden güzel hangı mamayı onerırsınız fiyat farketmeksızın degısım gözlemlemek adına denycem (ve kılo almaya çok meyılli normalin üzerinde suan )

12 CEVAP

emre3101

Mama markalarında kaliteli olması kediler için iyi anlama gelmiyor bende Royal canin kullandım isal yaptı mystic kullanıyorum çok güzel tüyleri yumuşacık oldu isal geçti tüy dökümü için biofelin b plus damla kullandım şuan oda %95 azaldı sorun olmadı mamanın markası değil içeriğine bakın belki içinde olan bir madde zarar veriyor olabilir

Aysh

@emre3101
Çok haklısın her kedıye her mama yaramıyor en ıyısi arayışı boşa aslında onun için en ıyısını bulmak bir sorunda gramı düşünmeme rağmen her tartıldgnda kılosunun artması aynı mama için bnmkıne kılo aldırdı zayıflattı yorumlarıda olunca emın olamıyorum onerını dıkkate alıcam teşekkür ediyorum 😊

Anonymus985465

Sanabelle ve nature's variety deneyebilirsiniz.

Aysh

@Hamlet teşekkür ederım önerin için 🙏

Palyaco

Mera markasını öneririm uygun fiyatlı olsun derseniz prochoice

Nur_00

Alice markasına da bir bak derim gayet güzel

Anonymus683514

Belli ki tavuk iyi gelmemiş hayvana, kuzu etiyle de olumlu tecrübesi olduysa kuzu etli bir mama alın bence. Mama işi genelde hep kediye özel oluyor birine iyi gelen başkasına iyi gelmiyor.

Aysh

Önerilerınız vaktınızı ayırdığınız için çok teşekkür ederim hepsını degerlendırdm arastrdm sectım saolun 🙏

miloshy

ne seçtiniz

Aysh

@miloshy
Sanabelle light ve mystc tercih ettim ayrıca biofelin damlayıda aldım ama sanabelledeki pancar kusbesi kafamı karıştırdı içerik konusunda tam bilgı sahıbı olmadığım için deneye deneye bulmam gerekecek secıcı olduğu için ıkı tercıh yaptım fazladanda alıyorumkı yemese bıle dısardaki kedılerıme verıyorum zaten senınde fıkrını almak isterım mama konusunda

yumak_bey

6.5 kilo çok değil mi?

Aysh

@yumak_bey
Bnm için obez sayılcak bi kilo hemde hastalıklara yakalanma riski daha fazla tabıki zayıflaması için çabalıyorum malesef henüz sonuç alamadım