Harikasin Petlebi

Mia2021

Kızımın maması çok az kalmıştı ürünlerimizi 2 buçuk günde İstanbul'dan Vana resmen jet hızıyla gönderdiğiniz için çok teşekkür ederiz 🥰 Ayrıca Kaliteniz ve kargo paketleme bize 2.kez hayran kalısimizida belirtmek isteriz Daima Adresimiz sizsiniz ❤️❤️

7 CEVAP

pablopicasso

Petlebi bu konuda çok başarılı👏🏼👏🏼👏🏼 Müthiş bir ekibe sahip.

Ancak gözüme takılan ödül mamanız dreamis lütfen kullanmayın. Yazık miniğe..

cat_expert

Yurtiçi kargo normalde problemlidir ama petlebi kargolarını çok hızlı getiriyorlar, 700 km mesafeye ertesi gün kargomun geldiği bile oldu, normalde 2 gün kargo süresi.

Mia2021

Dreamies kötü bir marka mi ben yorumlarını çok olumlu bulduğum için almıştım uçak ve otobüs yolculuğumuz var orda veririm demiştim

martuyl

Oooo orda mini bi servet yatiyor su an :)) Afiyet olsun simdiden :D

Ben de Dreams kotu bi marka diye biliyorum ama abur cubur niyetine gunde 3 tane falan veriyorum ben :)

cat_expert

İçeriğinde aşırı baharat mevcut ne kadar kediye verdiysem kustu, sorun yaşamayan kediler de var fakat düzenli kullanımda mide rahatsızlıklarına neden olabilir.

Mia2021

Ben Yolculukta veririm diye almıştım aslında 🥰 yorumlarında güzeldi ne bilim dışardaki kedilerimde veririm zaten tek Mia yemez,😅

Lils

Dreamies pek iyi değil. Elinizdekini az az verin sonra bir daha almazsanız sorun olmaz merak etmeyin.