İkinci Kedi

Zeynepker

Anket

Dişi
(14 oy)
Erkek
(7 oy)
Alma
(4 oy)
Toplam (25 oy)

Merhaba ben kedime arkadaş almaya karar verdim.benim kedim dişi arkadaş olarak dişi mi almalıyım erkek mi? Sitede bir kedi doğurdu ve ona göre bir kedi sahipleneceğim

18 CEVAP

Zeynepker

Peki dediğinizi düşüneceğim

dollfacepersian

Zeynoo
Kısırlaştırma olacaksa neden almasın? İllede çiftleşmek için mi kedi almalı? Gerçekten daha önce attığım linkin ya tamamını okumamışsiniz yada ne olursa olsun yanlış olsa bile kendi fikrinize inanmakta kararlisiniz. Kısırlaştırma iyi veterinerde kontrollü olduğunda psikolojik veya bedensel bir zarar vermez hayvana. Bakın bizzat kendi kedimi kısırlaştırdim iyi bir veterinerde. İyi kısırlaştırma olmuş diyorum. Hayvan rahatladı, çok da mutlu ve daha sağlıklı bir ömrü olacak artık. Siz kendi kedinizde kendi fikrinizce davranın ama lütfen insanlari yanlış yönlendirme yapmayın rica ediyorum

Zeynepker

Doğru veya yanlış fark etmez hepinize cevaplar için çok teşekkür ederim :)