Kedimin Kuyruğunda Tüyleri Yapışık

Marslipati

Herkese merhaba kedimin kuyrugunda belli bi bölgede böyle tüyleri hafif yapışık gibiydi taradım bende baktım böyle kepek tarzı birşey gördüm ve tuyleri yapış yapış dı sizce ne bu derisine baktım birşey göremedim acaba üstüne bişey mi döküldü yoksa herhangi bir kepek gibi birşey mi bilgisi olan yazabilirse sevinirim şimdiden teşekkürler

6 CEVAP

blue_hpood

kediniz erkek mi, kısır mı?

blue_hpood

yağlı kuyruk sendromu. geçmiş olsun, biraz uğraştırır sizi. ciddi bir şey olduğunu zannetmiyorum sadece kuyruğun traşlanması gerekebilir.

Marslipati

Şimdi araştırdım da yağlı kuyruk hastalığı gibi birşey sanırım umarım ciddi birşey değildir erkek kisirlaştiricaktim bu ay

Marslipati

Ciddi bir hastalık mı acaba çok endişelendim

Marslipati

Yaaa :( kuyruğu traşlancak mı umarım hafifdir hemen biter çok teşekkür ederim

Marslipati

Veterinere gittim ve yağlı kuyruk değilmiş solüsyon verdi onunla temizlicem okadar derisinde bir sıkıntı yok teşekkür ederim yinede yanıtınız için