Mama Bilgisi

SVL21

Bu mama hakkında bilgisi olan var mı 🙈

5 CEVAP

gokhansultan

Unique veterinerler tarafından satılan bir mama. İnternetten almak istediğinizde dahi veterinerizin ismini soruyor. Bana hiç güven vermiyor, kullanıcı yorumlarından da olumsuz birçok yorumla karşılaştım.

Ama fotoğraftaki mama karaciğer sorunları için kullanılan reçeteli mamalardan. En azından içeriği amacına uygun olarak formülize edilmiştir.

Warriorsans

Marka olarak sevmiyorum içeriği kötü fiyatı yüksek bir mama. Türk üretimli olmasına ve o içeriğe rağmen nasıl bu fiyata satılıyor anlamıyorum. Veterinerlerde satılıyor bizim vet de bunu önermişti sindirim sorunlarından dolayı ama kullanmadıl

Sezgek

Benim veterinerimde bunu önerdi ama almadım tamamen pazarlama politikası olarak geliyor bana üreten veteriner hekim Uludağ mezunuymuş hatta çok kötü zararlıdır diyemem ama bence fiyatını haketmeyen bir ürün

Palyaco

Reçeteli ürünleri guzel diğerleri okadar deyil

Lils

Veterinerde satılıyor sadece. Bu da hasta kedi özel maması. Kullanılır ama daha iyi markalar var virbac mesela