Hypo Allergenic Mama Önerisi

iremdemir16

Bu mamaya geçmeyi düşünüyorum, bilgisi olan varmı, yada aynı fiyatta başka hypo allergenic mama önerisi olan

10 CEVAP

gokhansultan

Küçük paketini alıp deneyebilirsiniz. Bence Brit Care iyi bir mama ama ishal sıkıntısı yapabiliyor kimi çocukta. Eğer sizde bir sıkıntı olmazsa devam edebilirsiniz.

iremdemir16

En küçüğü bu iki kiloluk olan sanırım başka göremedim, alerjiye iyi gelir mi?

gokhansultan

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/brit-care-haircare-hypo-allergenic-deri-ve-tuy-sagligi-icin-tahilsiz-yetiskin-kedi-mamasi-400gr.html 400 gramlığı var sitede alıp deneyebilirsiniz. Kedinizin gıda alerjisi varsa iyi gelebilir.

Cennet29

Ben felicianın kullanıyorum memnunum.

Sezgek

Benim kızında alerjisi vardı bende brit care e geçtim menunum ama geçişi çok yavaş yapmanızı öneririm mümkünse bir aya falan yayın biz de ishal sorunu olmadı çok şükür kaşıntılarda çok azaldı benim kızın tavuk ve hindiye alerjisi olduğu için ben tavşanlısını almıştım dışkı da kötü koku oluyor diyenler de olmuş açıkçası ben tuvaletini temizlerken normal dışkı kokusu dışında bir ekstra koku almadım ama bence normal geldi bana o koku hiç koku olmaması tuhaf olurdu bence de denemeden bilemezsiniz ama içerik olarak çok iyi bir mama bence

Palyaco

Brit care içeriğinde yanlış olan bisey var 10 kediden 8 ishal bende yaşadım bu durumu 1 hafta uğraştım ishal geçene denk

gokhansultan

Brit care feliciadan daha iyi bir mama, önce brit care deneyin kedinize iyi gelirse devam edersiniz

Gimlihanim

İshal sorunu olmazsa çok güzel bir mama. Denemeden bilemezsiniz. Küçük paket alıp geçişi 2 haftaya yayarak yapmanızı tavsiye ederim.

Lils

Ben memnunum tavşanlı ve ördekli olanı kullanıyorum. Geçiş sürecinde kefir ya da probiyotik verebilirsiniz ishal olmaması için önüm dışında çok kaliteli bir mama

iremdemir16

Felicia önerilmiş o nasıl sizce