Nd Bıldırcınlı Mama Deneyen Olduysa Yorum Alabilir Miyim?

miloshy

ND bıldırcınlı mama deneyeeen var mızı

3 CEVAP

huqi

Yaş mamasını aldım daha açmadık, umarım yerler. Daha önce de domuzlu yaş mamasını aldım ama iki kedimde sevmedi.
Kuru mama olarak nd ördekli aldım ilk başta Tomris koklayıp gitti sonra ben zorla ağzına koydum tadını sevdi yemeye devam etti. Zorla ağzına mama koymamın sebebi Tomris farklı tatları denemiyor yese belki sevecek ama tadına bakmadığı için yemiyor. Yeni bir şey denediğimde zorla yediriyorum beğenirse devam ediyor zaten. Miamor kedi çorbasında da böyle olmuştu rldödkeksks
Yine de kediler genel olarak tavuklu ve balıklı mama seviyorlar, bıldırcınlı alacaksanızda en azından 1,5 kg alın. Beğenirse devam edersiniz yememe ihtimali var çünkü.

simbakedi

nd mamanın da burada sanırım yeme garantisi vardı sorun isterseniz diğer sorunuza da yazmıstım yeme garantisi hakkında. ben de bıldırcını deneyecektim hatta da vazgectim sonra asjdakjshda

D-O

Kuru mamasini denemedim ama bildircinli yas mamasini almistim, kedim bir iki yaladi ama pek sevmedi ve yemedi, ben de sokaktaki kedilere vermistim.
1bucuk kiloluk alip deneyebilirsiniz