8İn1 Tarak

BayTarcin

Furminator tarak alacağım.Furminator markasında orjinal bulmak çok zor 300 400 den aşağı orjinal yok. m a r k a m a m a dan 8in1 almayı düşünüyorum kullanan varsa deneyimlerini yazabilir mi memnun musunuz ?

2 CEVAP

teddybal

Bu tarağı daha önce burdan iki arkadaş bir soruda önermişti onlardan aklımda kaldı ama soruyu aradım bulamadım şimdi, umarım doğru hatırlıyorumdur @Melike0nur ve @theyusra idi sanırım. Görürlerse yazarlar ya da mesaj kısmından ulaşın isterseniz, ben memnun kalmışlar diye hatırlıyorum.

BayTarcin

Evet gördüm ama soru çok önce sorulmuş diye döneceklerini düşünmediğimden yazmadım teşekkür ederim.