Strong Cd2 Veya Diğer Modelleri Kaç Kilogram Kedi Taşıyor

ssenaay

Sağlam bir kedi çantası almak istiyorum. Ancak bu model küçük mü kaç kilograma kadar taşır bilemedim. Strong-Cd2 model 503329 cm. Diğer cd4 model ise 634140. Şu an yavru olduğu için ileriye dönük bakmak istiyorum açıkçası. Hangisi daha rahat kullanışlı olur? Yardımcı olursanız çoook sevinirim

3 CEVAP

Bende arayıştayım. Güncel

teddybal

63 cm bir kedi taşıma çantası bence büyük, Strong cd-2 veterinere giderken ya da şehir içinde yeterli bir çanta olur, kedilere 55-58 cm'lik çantalar bile gayet büyük oluyor bu ölçülerde bakın isterseniz, mesela Plastart Pt-150 boyu 55cm, Ferplast Atlas20 ise 58cm boyunda;

https://www.e mamapet.com.tr/urun/ferplast-atlas-20-kedi-ve-kopek-tasima-cantasi-mavi

https://www.e mamapet.com.tr/urun/kedi-ve-kopek-tasima-kabi-no-2-36-5x55x33-cm

yumak_bey

İyi günler, kediniz obez değilse bu taşıma çantası çok büyük gelecektir, Ferplast Atlas 10 veya 20 modelini alabilirsiniz. 63cm, şöyle düşünün petshoplarda satılan tekli tırmalama tahtasından 23cm daha uzun.