Benden Kedime Hastalık Geçer Mi?

yumak_bey

Bu gece ateşlendim ve üşütmüşüm, kedimde bana sırnaşıyor sevmiyormuş gibi yapmak istemiyorum üzülür diye, sevdim öptüm 😅 Benden soğuk algınlığı bulaşır mı? Bu arada sadece ateş, ishal, kemik ağrısı ve yorgunluk var grip falan değil yani.

6 CEVAP

Sezgek

Bence şu an kedinizden önce kendinizi düşünün büyük ihtimal coronasınız hemen test vermenizi öneririm hayvandan insana bulaş kanıtlanmış bir durum değil içiniz ferah olsun ama bence bir an önce test verin derim

yumak_bey

büyük ihtimal corona değilim bence 😅😅 atlattım daha önce ve çok kötü atlatmıştım şu anda çok iyiyim her şeyi yiyebiliyorum sadece kemiklerim ağrıyor ve bir gündür var bu belirtiler sanmıyorum ☺️ dün çok soğukta gezdim rüzgarlıydı zaten

BiciriginAnnesi

Geçmiş olsun en kısa zamanda iyileşmeniz dileği ile.
Ben grip olduğum zamn mutlaka kedime geçer burnu akar kırgınlığı olur üzerinde
Hatta geçen aylar da oldu burnu aktı kızımın ıslak ıslak kıyamam kendimden daha çok onunla ilgilendim burnunu sürekli siliyordum üstüne yelek giydiriyordum uyurken üstünü örterdim
Yani anlatmak istediğim grip olursanız mutlaka geçer kedinize
Şuan da tam da hastalık havası var dikkat etmek gerekiyor

Sezgek

İnsan kendinin doktorudur en iyi siz bilirsiniz kendi durumunuzu olmadığını düşünüyorsanız değilsinizdir ama bir kere geçirdim bir daha geçirmem diye bir şey yok bu da aklınızda olsun ben daha önce grip oldum ama kızıma hiç bulaşmadı bence bağışıklık önemli burda multivitamin takviyesi yapıp onu mutlu ederseniz ben bulaşacağını düşünmüyorum

Gimlihanim

Belirtileriniz bana da korona gibi geldi. Bir test verin derim. Varyanta göre hafif ya da daha ağır atlatılabiliyor.
Kediniz için de şu ara belki bir bağışıklık güçlendirici takviye kullanabilirsiniz. Biz korona olduğumuzda tedbir amaçlı kullanmıştık. Geçmiş olsun bu arada 🙏🏻😊

yumak_bey

teşekkür ederiz yorumlarınız için şimdi kalktım 😅😅 çok iyiyim şükür 🙏🏻 bizim sıpacık koşturuyor etrafta :))