British Maya Sahiplendirme

Raubeyaz

KESİNLİKLE ÜCRETSİZ!

Öncelikle daha önce kedi bakmış ve maddi manevi tüm sorumlulukları göz önünde bulunduracak kişiler ilanı okumaya devam etsin.

Şartlar;

•𝙀𝙫𝙙𝙚 𝙗𝙖𝙨𝙠𝙖 𝙠𝙚𝙙𝙞𝙨𝙞 𝙤𝙡𝙢𝙖𝙮𝙖𝙣 (Başka kedilerle anlaşamıyor.)

•𝘼𝙨𝙡𝙖 𝙨𝙤𝙠𝙖𝙜𝙖 𝙖𝙩𝙢𝙖𝙮𝙖𝙘𝙖𝙠!

•𝘾𝙞𝙣𝙨 𝙠𝙚𝙙𝙞 𝙙𝙞𝙮𝙚 𝙝𝙚𝙫𝙚𝙨 𝙚𝙩𝙢𝙚𝙮𝙚𝙘𝙚𝙠.

•𝙀𝙫𝙙𝙚 𝙩𝙪𝙢 𝙢𝙖𝙡𝙯𝙚𝙢𝙚𝙡𝙚𝙧𝙞 𝙝𝙖𝙯ı𝙧 𝙤𝙡𝙖𝙣.

•𝘼şı𝙡𝙖𝙧ı𝙣ı 𝙠𝙖çı𝙧𝙢𝙖𝙮𝙖𝙘𝙖𝙠.

•𝘽𝙚𝙡𝙞𝙧𝙡𝙞 𝙗𝙞𝙧 𝙨ü𝙧𝙚 𝙩𝙖𝙠𝙞𝙗𝙞 𝙮𝙖𝙥ı𝙡𝙖𝙘𝙖𝙠.

•𝘾𝙖𝙢𝙡𝙖𝙧𝙙𝙖 𝙨𝙞𝙣𝙚𝙠𝙡𝙞𝙠 𝙤𝙡𝙖𝙘𝙖𝙠.

•𝙔𝙖ş𝙖𝙮𝙖𝙘𝙖ğı 𝙖𝙡𝙖𝙣ı𝙣 𝙜ü𝙫𝙚𝙣𝙡𝙞 𝙤𝙡𝙢𝙖𝙨ı.

•𝙆üçü𝙠 ç𝙤𝙘𝙪ğ𝙪 𝙤𝙡𝙢𝙖𝙮𝙖𝙣.

•𝙃𝙖𝙗𝙚𝙧𝙨𝙞𝙯 𝙗𝙖ş𝙠𝙖𝙨ı𝙣𝙖 𝙨𝙖𝙝𝙞𝙥𝙡𝙚𝙣𝙙𝙞𝙧𝙢𝙚𝙮𝙚𝙘𝙚𝙠.

Ş𝘢𝘳𝘵𝘭𝘢𝘳 𝘺𝘦𝘳𝘪𝘯𝘦 𝘨𝘦𝘵𝘪𝘳𝘪𝘭𝘮𝘦𝘺𝘪𝘯𝘤𝘦 𝘴𝘰𝘳𝘶𝘮𝘭𝘶𝘭𝘶ğ𝘶 𝘬𝘢𝘣𝘶𝘭 𝘦𝘵𝘮𝘪ş 𝘴𝘢𝘺𝘢𝘳ı𝘻.

(𝘚ö𝘻𝘭𝘦ş𝘮𝘦 𝘤𝘦𝘻𝘢𝘴ı.)

Maya 1,5 yaş civarı British Shorthair cream cinsi Dişi kedi ve kısır. (Doğum tarihi bilinmiyor.)
Asla tırmalama ısırma huyu yok tam tersine sizi korumaya çalışır. (Diğer kedimiz bize tıslayınca ısırınca koşarak ona saldırmaya geliyor.)

Ev eşyalarına zarar vermez.

Kimliği çıkarıldı.

Tuvalet ve kuru mama eğitimli. (Salam seviyor)
Tam bir ev kedisi olduğu için ve ırkı gereği çok sakin. Saatlerce cam kenarında oturup dışarıyı izler. Size canı isteyince gelip kendini sevdirir.
Biraz obur ve şişko bir kedi. Evde sessiz yerlerde uyur. (petek kenarı sıcak yerler gibi)

𝙎𝘼𝙃İ𝙋𝙇𝙀𝙉𝙀𝙉 𝙆İŞİ𝙔𝙀 𝙏𝘼𝙑𝙎İ𝙔𝙀 𝙆𝘼𝙋𝘼𝙇𝙄 𝙏𝙐𝙑𝘼𝙇𝙀𝙏 𝙆𝙐𝙇𝙇𝘼𝙉𝙈𝘼𝙎𝙄 𝙎𝙄Ğ𝘼𝘽İ𝙇𝙈𝙀𝙎İ 𝙑𝙀 𝘿𝙄Ş𝘼𝙍𝙄𝙔𝘼 𝙔𝘼𝙋𝙈𝘼𝙈𝘼𝙎𝙄 İÇİ𝙉 (TUVALETİN KAPILARI AÇIK OLMALI KAPALI YERE GİRMEYE ÇEKİNEBİLİR)

Oyun oynamaz kendi ne isterse onu yapar.
Ama kızdığınızda ne yapması gerektiğini anlar.
(Eğer bir evi olursa evine gir diye baskılayarak evini öğretebilirsiniz.)
Tırnak bakımı banyosu yaptırıldı, tüğ dökmemesini istiyorsanız daha fazla banyo yapmasına gerek yok. (zorunlu olmadıkça.)👇

8 CEVAP

Sezgek

Daha önce kedi bakmamış insanlar için bence cins kedi bakmak sıkıntı olabiliyor şahsi görüşüm bu tabi bence daha önce deneyimli birini tercih etmeye çalışın çünkü cins kedi bakmak özen istiyor bana göre umarım minnak güzel bilinçli bir aileye gider :)

Raubeyaz

𝐌𝐞𝐫𝐚𝐤 𝐞𝐝𝐢𝐥𝐞𝐧𝐥𝐞𝐫 𝐖𝐡𝐚𝐭𝐬𝐚𝐩𝐩 𝐲𝐨𝐥𝐮𝐲𝐥𝐚 𝐝𝐞𝐭𝐚𝐲𝐥ı 𝐠ö𝐫üşü𝐥ü𝐫.

(Erkek arkadaşım vermek zorunda olduğu köpeğini geri alacağı için kediyi verme durumunda. Benimde kendi kedim olduğu için alamıyorum.)

İletişim: 0544 953 61 27 Kemal Aydoğan.

Kocaeli/çayırova Akse mah.

Gelip alabilecekler sadece kocaeli ve istanbul içi.

HİÇBİR MAMA VE AŞI MASRAFI İÇİN ÜCRET TALEP EDİLMEYECEK. KESİNLİKLE ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRİLECEKTİR.!!!

pablopicasso

Merhaba buradan zor olabilir.

Hekiminizden bir destek isteseniz hem bildik bir aileye ve aynı şehire olma olasılığı daha yüksek olur.

Güzel bir olması dileğiyle🙏🙏

pablopicasso

Yuva bulmanız çok sürmez inanın ama umarım doğru, yerlere ulaşır. Şahane bir ailesi olmasına vesile olursunuz.

yumak_bey

Kriterler çok güzel inşallah bulunur güzel kızımıza bir yuva ❤️❤️. Keşke gitmek zorunda kalmasaydı ama malum :( Bazı insanlar artık maddi sıkıntıdan bakamıyor. Biz çip taktırdık artık kafamıza silah dayasalarda atmam 😅😅

Raubeyaz

İlan koydum bir kaç yere yazan oldu zaten yinede en iyi yuva için herkesin göreceği yerlere yazmaya çalışıyorum. :)

Raubeyaz

Kesinlikle cins olduğu için isteyen çok olacak eminim o yüzden dikkat ediyoruz

Raubeyaz

Sadece evde başka kedisi olmayan tercihimiz daha önce bakmış olacak tabi