Hamile Kedimin Cinsel Yerindeki Akıntı

Esrakaya12

Merhaba benim bir dişi kedim var ve hamile ama sorun şu ki şu sıralar garip bir şey oldu cinsel bölgesinden sarı akıntı geliyor ve evin her yerini kirletiyor 1 günde 2 kere çarşaf 3 kere kıyafet değiştiriyorum asıl mesele kirlilik değil sağlığı hamile olduğu için veterinere götüremedim hiç (sonradan anladım ) bilen biri varsa yardım edebilir mi (fotoğrafta çok gözükmüyor ama normalde daha fazla sıvı)

6 CEVAP

BiciriginAnnesi

Enfeksiyon kapmış olabilir veterinere mutlaka gitmeniz gerekiyor hem bebeklerin sağlığı için hem de anne için

Esrakaya12

Büyük kedimi götürdüğüm veteriner yakında doğrucaksa getirme dedi ki doğurmasına az kaldı

Doğumuna 3-4 gün kalmış o yüzden akıntısı var.

Esrakaya12

Bende onu düşündüm çünkü sürekli bir yerleri kazıyor ve saklanıyor ama kaç gün geçti

Esrakaya12

Bende onu düşündüm çünkü sürekli bir yerleri kazıyor ve saklanıyor ama kaç gün geçti

yumak_bey

acaba doğuramıyor mu atıyorum normal doğum günü 3 gün içerisinde gerçekleşmeliyse ve gerçekleşmedi ise sezaryen yapılmalı