Kedim Bi Gözünü Surekli Kapatiyor

Roza23

Arkadaslar kedim zaten rahatsizdi. sindirim sisteminde problem yasamistik ama veteriner bi iğne yapti ve 3 gun antibiyotik kullandiktan sonra duzelmisti. bugun de surekli uyudu ve cok az mama yedi. oynatmak icin ugrasinca da kacip uyumaya devam etti. ama dikkatimi ceken sey bi gozu surekli daha kısık duruyo. ses gelince aciyo bi sorun yok ama bi sey yokken tek gozunu kapatıp diğerini yarim acik birakiyor. zaten gozleri yarim acik uyuyan bi kedi ama pek bilgi sahibi olmadigim icin sormak istedim. bi sorun teskil ediyo mu bu davranislari sizce?

2 CEVAP

MISRA160

BELKİ MİKROP KAPMIŞ OLABİLİR AMA SİZ YİNEDE BİR VETERİNERE GÖTÜRÜN

Roza23

anladim. en kisa surede gotureyim o zaman. tesekkurler