Sanabelle Light Mama?

mihriii

Merhaba herkese dişi kedim 7 kilo olmuş ve veteriner aşırı kilolu olduğunu söyledi.Daha hızlı kilo verebilmesi için bu mama iyi olur diye düşündüm.Daha önce kullanan,içerikten anlayan falan varsa yardımcı olabilir mi?

4 CEVAP

Hayır işe yaramıyor aynı sorundan dolayı kullandık. Üstüne yağ oranı çok düşük olduğu için tüy sağlığı kötüleşti. Bu durumlar galiba veteriner maması kullanmak gerekiyor ve hareket çok önemli.

yumak_bey

Fena değil ama pirinç ve un içeren ürünler Light mama için kötü bir seçenek bence Sanabelle yerine daha iyi mamalar var aynı fiyata. Ayrıca pancar küspesi barındırması.. Çok kötü. Üstelik 7kg az değil hiç mi fark etmediniz?? Ne zamandır veterinere gitmiyor bu hayvan? Bu kadar kilo 2 ayda alınmaz yani.. Ölebilirdi ve obezite dışında başka sorunlarında başlamış olabileceğini düşünüyorum genel muayene yaptırın bence.

Palyaco

Oncelikle alicaniz mamanir l.carnitin enaz 300 mg olmalı yag yakimi için bu konuda royal ligh weght birde hils ligh kilo verimi için

mihriii

kedinizde ishal falan yaptı mı yazarsanız sevinirim