Mama Seçen Ama Kedilerim İçin Yardım

Wolfica

Merhaba arkadaşlar. Evde 2 erkek 1 de dişi kedim var. 1 tanesi kısır diğer 2'sini de kısırlaştıracağım. Kedilerime yavruyken Hill's ton balıklı yavru kedi maması kullandım, çok memnunduk ancak büyüdüklerinde maddi sebeplerden daha uygun mama arayışına girdim. Araştırmalarım sonucu Golosi'nin et oranını beğenip taurinli malt desteğiyle golosiye geçtik. Kedilerim aslında fena yemiyordu hatta annem tavuklu golosiyi denediğim diğer mamalardan daha afiyetle yediklerini söyledi. Ancak ilk kedimiz kısırlaşınca veteriner kısır mamaya geçmesi gerektiğini söyleyip proplan satmış anneme ( evet maalesef annem de veteriner tuzağına düşmüş). Annemde kısır kediye proplan verirken diğerlerinin de proplan yemek için kavga edip ısrarla proplan yediklerini eski mamanın yüzüne bile bakmadıklarını söyledi. Anneme bugün araştırma yapıp proplan fiyatlarını söyledim çok pahalı geldi ki daha kısırlaştırmayı bekleyen 2 kedim var ve beğenmedikleri mamayı yemiyorlar. Bildiğiniz kedilerin lezzetli bulduğu ve daha ekonomik mama öneriniz var mı?

4 CEVAP

Firuzecik

Yaa sarı bebeler çok tatlııı😍 mystic deneyebilirsiniz eski mamasıyla kademeli geçiş yaparsınız. Uygun fiyatlı ve benim seçici kedim yemişti.

Palyaco

Myfoof tavsiye ederim kisir somonlu uriner sağlığı

yumak_bey

Ne kadar uygun arıyorsunuz bilmiyorum ama dayım veteriner ve kardeşide veteriner :) kardeşinin kliniğinde Spectrum satılıyor Lider markasının Türk firma ve firmanın sahibi arkadaşı ☺️

Oqrenerde06

Golosi somonlu iyidir severler içerikte güzel