Kedi Cildinde Pullanma

Ecern

Selam arkadaşlar, kedimin bacaklarının arkasında epey yoğun tüyleri var. Bugün severken iki tarafta da pullanma, kabuk gibi şeyler hissettim. Fotoğrafını çekemedim bir türlü.
Sizce tüyler yoğun olduğu için mi oluyor yoksa başka bir hastalık olabilir mi?
Kaşınma vs yok bu arada.

2 CEVAP

Sezgek

Kediniz cinsi gereği uzun tüylümü pul dediğiniz şey açan tüy topağı olabilir mi düzenli tarıyor musunuz

TekirKediMia

Açık yara oluştuktan sonra kabuk mu bağlamış yoksa derisinde dökülme mi var? Yakın zamanda mama değişimi yaptıysanız alerji olmuş da olabilir bazı kedilerin tavuğa alerjisi olabiliyor.