Misafir Kedi

anmutlu

Evde 4 yasinda kedi var ve ablam haftasonu kalmaya bize geldi. Ikitane misafir kedi geldi; ikisi erkek. Biri 2.5 aylik digeri 11 aylik. Evde kedilerin kaplarini odalarini ayirdim. Yani napabilieim daha baska? Evin kedisi huzursuz oldu ve buyuk olanin odasinin kapisindan ayrilmiyor.

2 CEVAP

Ozzey

:)) iki gun cabuk gecer insallah. 11 aylik olan kisir mi degilse kokusuna gidiyordur. Arada kokulari olan kumaslari yer degistirin kokulara alissinlar yavruyu cok kaynastirmaya calismayin bir deneyin olmazsa zorlamayin 2 gun sonra gidecekler zaten. Buyuk olanlar icin kumas yok derseniz tasima cantasini cikarin sizinkinin oldugu odaya bir koklasin tepkilereine bakin. Sonra boxa kapatip kediyi sizinkinin oldugu odaya goturun birazoyle tanissinlar. Sonra tam tersi yapabilirsiniz. Birbirlerine zarar vermeden koklarlar. Youtubeda videolar var bakin.

anmutlu

Cok tesekkur ederim. Kucuk olani hic dusunmuyorum zaten. Digerini de yeni dogum yapmis anne kedi hirpalamis baya(dun kacip bugun eve geldigi icin) su an biz de. Ilginiz icin tekrar tesekkurler