Youtube Kedi Bakımı/Beslenmesi Kanal Önerisi

TekirKediMia

YouTube'da takip ettiğiniz, faydalı bulduğunuz kediler ile ilgili kanallar var mı? Öneriniz varsa çok sevinirim.

5 CEVAP

Efekilic

Volipet var

Warriorsans

Volipet, kedi lolayla, mila luna (çok sevmesem de), bella ve çetesi vee luckpet benim kanalım 😅

Gimlihanim

Bir tek volipet i severek takip ediyordum. Uzun zamandır onu da izleyemedim.

TekirKediMia

@Warriorsans Aaa sizin kanalınızdaki videoları izlemiştim çok güzel videolar çekmişsiniz. Umarım devam edersiniz. Abone oldumm.

TekirKediMia

@Efekilic teşekkürler öneri için. Mama inceleme videolarına bakmıştım biraz, güzel bir kanal.