Kedim Dışarıdan Korkuyor

Rabia77

Aslında daha önce sormuştum ama tekrar sormak istedim. Kedimk veterinere götürmek için boxuna koyup dışarı çıkardığımızda çok korkuyor ve bağırmaya başlıyor bende mecbur eve getiriyorum. Korkmaması için ne yapabilirim?

7 CEVAP

Nhr54

Bizimkide boxdayken çok ağlıyor bizde bebek battaniyesine sarıp kundak yapınca daha sakin kalıyor susuyor artık öyle götürüyoruz. Kaçırma korkusu hep aklımda ama Allah korusun bide hep yanımda birisi olmak zorunda onu kucakta tutması için.

emre3101

Kedinizi çantaya koyunca mi bağırıyor eğer öyleyse çantadan dolayı bir sorun yaşamış olabilir balkona çantasız çıkarın kucakta birde çantalı deneyin derim

emre3101

Benim kedilerim balkona tek çıkmaz kaçarlar ama kucağımda çıkınca sorun yok zaten hemen sarılıyorlar bana

D-O

Box ortusu alabilirsiniz. Kendisini o sekilde daha korunakli hissedebilir

Nhr54

Bizimde öyle kucakta sorun yok ama çantada ağlıyor çantayla ilgili sorun olduğunu sanmıyorum gün içinde gider çantası ulaşılabilir bi yerde girer içine yatar ağlamasın die kıyamayıp kucakta götürüyorum bende

fanajal

Benimkiside disari cikmak için can aktiyor.Saklana gizlene dışarı çıkıyoruz.En ufak bir aralık görse burnunu sokuyor:)Daha iki aylik ama bildigin özel harekat...

fanajal

Benimkiside disari cikmak için can aktiyor.Saklana gizlene dışarı çıkıyoruz.En ufak bir aralık görse burnunu sokuyor:)Daha iki aylik ama bildigin özel harekat...