Yüksek Proteinli Ama Düşük Tahıllı Kuru Mama Tavsiye

BiciriginAnnesi

  1. kilo almasına yardımcı olacak kemikleri elime gelmeyecek
    2)daha sağlıklı tüy yapısına sahip olacak

  2. mutlaka mamayı yemesi lazım
    Çünkü açık satılan mama olmuş olsa iyi markaların en azından dener alırım hangisini sevdiğini gözlemlerim .
    Royal proplan hilss bunlar açık satılıyor adları çıkmış sonuçta bunların

Mama fiyatları çok yüksek biliyorum ama sorun değil feda olsun
Tek istediğim elime gelen kemikleri olmaması ve minicik patileri olmaması etlenip butlanmasi

Royal canin ve proplan önerisi istemiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim

19 CEVAP

Gunesyildirimm

Kuru mama vermeden evde kendiniz besleyecekseniz günlük alması gereken tüm vitaminleri mineralleri aldığından emin olmalısınız. Verdiğiniz yiyeceklerden yeterince vitamin mineral alamazsa ek takviye vermelisiniz. Ya da bazı besinlerin fazlası zarar, ciğer mesela fazla yememeli. Ya da ton balığının da fazlası zararlıymış. Yani tüm bunları ayarlamanız gerek. Bazı besinleri fazla ya da az alması şu noktada pek iyi olmaz. O yüzden ben kaliteli bir mama almanızı ve boş su içmesini sağlamanızı tavsiye ederim

Gunesyildirimm

*bol su

BiciriginAnnesi

Açıkçası et almanın zenginlik ile alakası yok bu gereksiz bir yazı olmuş da
Kızım zaten kırmızı et beyaz et düşkünü beyaz etten ziyade kırmızı eti daha çok veriyorum 2 günde bir kırmızı etini yer ayrıca emziriyor ve daha çok yemek yemesi gerekiyor ki bunu da yapıyor benim kızın yapısı ile de alakalı olabilir yeni mamalarini denedikten sonra nasıl bir değişim olacak o zaman göreceğim
Mama fiyatları pandemi de arttı insanlar hayvan sahiplendi satın aldı vs vs derken mama fiyatlarında patlama yaşandı daha da pahalı olacağı kesindir .
Bu ülkede bir şeyin fiyatı çıktıysa bir daha inmez teşekkürler

simbakedi

hayir et alin derken oyle sizin aldiginiz bir miktar etten bahsedilmiyor. cig besleme var ve gercekten cok maaliyetli. onun vitaminiydi baska seyiydi vs suzionlinedan sadece tariflere bile bakarak gorebilirsiniz djwkfjwjfk onu karsilayabilecekseniz zaten en iyisi o. karsilayamazsaniz da acananin pacifica serisini oneririm. ancak yazdiginiz maddelerde kimse garanti veremez size. benim kedime iyi gelen sizinkine iyi gelmez sans isi. orijenin balikli mamasi da olabilir ek olarak. baligi kediler genelde tavuktan daha cok sevdigi icin oneriyorum aslinda cok rastlamadim balik sevmeyene. tuy sagligina da daha iyi gelir deniyor ama hilmiyorum simba ne yese iyi geldi 🧿 pacifica acananin en iyi seridir bu arada