Yüksek Proteinli Ama Düşük Tahıllı Kuru Mama Tavsiye

BiciriginAnnesi

  1. kilo almasına yardımcı olacak kemikleri elime gelmeyecek
    2)daha sağlıklı tüy yapısına sahip olacak

  2. mutlaka mamayı yemesi lazım
    Çünkü açık satılan mama olmuş olsa iyi markaların en azından dener alırım hangisini sevdiğini gözlemlerim .
    Royal proplan hilss bunlar açık satılıyor adları çıkmış sonuçta bunların

Mama fiyatları çok yüksek biliyorum ama sorun değil feda olsun
Tek istediğim elime gelen kemikleri olmaması ve minicik patileri olmaması etlenip butlanmasi

Royal canin ve proplan önerisi istemiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim

19 CEVAP

Anonymus985465

Mecbur kalmadıkça kuru mama vermeyin.
Haşlanmış hindi, tavuk, balık, kıyma, yumurta sarısı, kefir, yoğurt.
Alternatif olarak schesir, nd, animonda carny, nutri feline, natura konserve mama.

betulbakioglu

acana bakabilirsiniz

betulbakioglu

acana bakabilirsiniz

betulbakioglu

yaşını almadan hamile kalmasi dogurmasi kotu olmus acikcasi veterinerle gorusup besin takviyeleri vitaminler almanizi oneririm ve bu durumdada en kaliteli mamayi almalisiniz

BiciriginAnnesi

Ben sahiplendigim de daha 4 aylık diye gözümde görüyordum çünkü küçük ve zayıftı kilosunu toplamaya başlamıştı veteriner ile görüştüm bir kaç gün sonra kısırlaştırma operasyonu olacaktı ta ki kızım o akşam doğum yapana kadar hamile olduğunu dahil anlamadik yani anlaşılacak gibi değildi hoplayıp zıplayan bir kızdı
Ocak ayında evden kaçınca kaçması da tam bir olayliydi
O sıra hamile kalmış hiç kizginlik belirtisi vs hiç birşey göstermedi hala soklardayim gözümde küçük bir kiz şimdi kendi kadar bebekleri var 😻

Dediğiniz mamayı araştıracağım şimdi

Gunesyildirimm

Doğunca yavruların da yiyebilmesi açısından acana first feast alabilirsiniz

ByTogi

Pro choice veya N&D inceleyebilirsiniz.

Palyaco

Uygun fiyatlı myfood omegasi en yüksek veya yüksek acana grasland

blue_hpood

bütçeniz varsa et haşlayıp verin. gerçekten zenginseniz yani:)
onun dışında acana ve n&d olabilir. schesir önerirdim fakat paketi 25 lira, ben 7 liraya alıyordum bi ara, şaka gibi değil mi? en sağlıklı şekilde et haşlayıp yedirerek kilo aldırırsınız. benimki geldiğinde 1.6 falandı, şimdi 5 kilo:)

BiciriginAnnesi

Bu ara da yaşında değil tahminimce 7,8 aylık
Emzirme döneminde
Hamile kalmadan önce de zayıftı yakın zamanda bebekler de kuru mamaya geçer onlar içinde iyi gelmesi gerekiyor anne için de bebekler de 26 günlük

BiciriginAnnesi

Acana hangi serisi

betulbakioglu

acana grasslands bakin bence et orani yuksek tahil yok bol proteinli

BiciriginAnnesi

N&D ve Acana almış olsam abartı olur mu yoksa tek mama da mı ilerlemeliyim ?

Çünkü iki mama şuan da en güvenilir ve yüksek proteinli ve kaliteli olan iki mama içerisin de.
Royal ve proplan mamadan nefret ettim artık hiç bir işe yaramayan iki mama yaramadığı gibi de fiyatları yüksek işe yarasa gam yemeyecegim .

BiciriginAnnesi

Acana Grasslands bunda karar verdim
N&D markanın hangi serisini almalıyım ?

BiciriginAnnesi

Hamlet
Yavrular içinde yazdınız değil mi ?
Yazdıklarınız için de bir tek yumurta sarısı yemiyor gerisini hep sever yer