Hangisi Ve Oneriniz

KizimMia

Anket

Pro plan
(21 oy)
Vancat
(0 oy)
Royal canin
(4 oy)
Ve siz hangisini kullaniyorsunuz
(2 oy)
Toplam (27 oy)

Kedim 1yasinda filan ve kilosu 3bile degil zayif yasina gore guzel ve uygun bir mama istiyorum

13 CEVAP

D-O

Yazdiklariniz arasinda kedim yavru iken proplan kitten kullandim.
Su an nd dusuk tahilli tavuklu kisir mama kullaniyorum

Palyaco

Uygun fiyatlı myfood omegasi en yüksek mama bozita kuzu etli

Warriorsans

Kediniz kısır değilse kilo almaması normal. Uygun fiyatlı golosi somonlu kısır mamasından çok memnun kaldık. Bütçenize göre acana, exculusion, sanabelle, bozita gibi markalara bakabilirsiniz

Hilalkoca

Merhaba benim kesiminde kilo sorunu vardı 2,6 kiloyu ben brit premium yavru kuru mama ve somonlu yetişkin mamayı karıştırıp vermeye başladım ve kedim yavaş yavaş kilo alıp toparlandı şu an 3 kilogram civarında kesinlikle önereceğim bir mamadır.

Zivos

Exclusion kullanıyoruz 4 aydır kedim 6 aylık erkek tekir hiçbir sorun yaşamadık şimdiye kadar

Merloli

En kaliteli kedi mamaları Advance, orijen, ND, Acana ama tabiki fiyatları pahalı gelebilir. Onlardan sonra en iyi Matisse, britcare, proplan, lavital bunlarda fiyat olarak fazla gelirse felicia olabilir ama fiyat olarak proplan ile matisse arasında fark yok gibi ve matisseyi tavsiye ederim. Ben şuanda mystic kullanıyorum mama kullanıyorum içeriği gayet iyi yetişkin mamasını da öneririm

AslanPati

Nature's Variety veya Acana.

ByTogi

Yavrum var
Proplan kullandım sonra değişiklik olsun diye şuan prochoice kullanıyorum. 2sinde de memnunum.

Gimlihanim

Bunlar arasından proplan tercih ederdim ben olsam. Biz de şuan proplan kısırlaştırılmış hindili mamasını kullanıyoruz. Rotasyon zamanımız geldiği için değiştireceğiz.
Bu arada kediniz kısır değilse kilo almaması çok normal. Alternatif olarak Mera, sanabelle, bozita, brit care de bakabilirsiniz.

KizimMia

Tesekkur ederim ilgilendiginiz bilgilendirdiginiz icin. Kedim kisir degil. Veteriner crocus mu ne diye bir mama onerdi uygun olarak hic duymadim. Felicia felic mi ne onlari onermedi.

KizimMia

3gun once ic parazit asisi vurdurmaya gittim. Zayif dediler. Kisirlastirma 800 dediler

KizimMia

Mystic mamanin hangisi iyi peki yetiskin icin. Birde tavuklu mamalar kil dokmesini arttiriyormus diye duydum dogru mudur?

KizimMia

????