Kedinizle Uçak Yolcuğu Yaptınız Mı?

Mia2021

Kediyle veya evcil başka bir hayvaninizla uçak yolculuğu yaptınız mı ben İlkkez yapicam çok az kaldı heyecanlıyım biraz Perşembe günü saat 1 de ucucaz . Bazı soru isaretlerim var o yüzden pazartesi günü veterinere giderken havalimanına uğrayıp çantami göstereceğim yoksa farklı bir çanta almak zorunda kalacak Perşembe günü geç olabilir çocuğumu kargoya alırlarsa ben dayanamam zaten g

6 CEVAP

betulbakioglu

sakın kargoya falan vermeyin kedi ölür orda belkie yazik hayvana bayginlik gecirir sakin oyle birsey yapmayin.

Anonymus683514

evet yazıldığı gibi belirli bir ağırlığın altında plastik taşıma kutusuyla kabine sokabilirsiniz kediyi yalnız bu ağırlık firmadan firmaya değişiyor ve en az 1 hafta önceden falan aramanız gerekiyor. aşağıya veren de çok tanıdığım oldu pek sıkıntı yaşamadılar otobüs gibi değil uçakların kargo bölümü oldukça geniş ancak yine de imkan oldukça yanınıza alın tabi

Zivos

Ben iki üç gün önce yolculuk yaptım kedimle biofeline relax malttan verdim stresini azalttı box için hava yolu şirketini arayın belirli ölçüleri var onların.

Ugrbrc

2 kedim ile bile çok kez uçak yolculuğu yapmak zorunda kalmıştım deneyim olarak şimdiden uçak firmasını arayıp evcil havanınız ile uçmanız gerektiğini belirtmeniz gerekir aksi taktir de uçakta hayvan sayısı fazla ise yer bulamayıp uçağa alamıyorlar yaniniz da ucmasini ister iseniz belirli bir ücret karşılığın da ayak ucunuzda sizinle gelebiliyorlar yoksa bagaja atıyorlar ama size tavsiyem bagaja koydurmayın hayvancağıza yazik olur bir de son olarak 1 ay içinde yapılmış güncel iç dış parazit aşıları ve karneniz yanınızda olması gerekiyor bilginize

mkrcefes

plastik boxları alıyorlar sadece bu standart boy olanlar kedi için ve önceden rezarvasyon yapmanız gerekiyor firmaya.box ağırlığı 8 kg ı geçerse almıyorlar

Mia2021

Kedim 3 kilo civarında 8 aylık aşıları tam sadece karma yok şuan + kabinde ucmasi için ücret ödeyip yer aldım fakat 2 çantamiz var ve yarın gidicez havalimanına göstericem çantayı çocuğumu asla kargoya vermem asla o yuzden yarın havalimanına gidip sorucaz arkadaşımla yoksa başka bir çanta alacağım