Kedim Zıplayamıyor

Evim müstakil olduğu için kediler bahçeye girip çıkabiliyor.Biri hasta olduğu için 2 aydır nerdeyse hiç çıkmadı daha yeni yeni toparladık dışarıyı istemeye başladı ancak zıplayamıyor.Benim sürekli aşağı indirmem gerekiyor.Ev içinde de tezgahlara yatağa çıkmıyor yerde sürekli.Veteriner aşırı zayıflamadan kas kaybı olduğunu söylemişti ama şu an kilo alıyor yemesi düzeldi ondan olabilir mi ?

4 CEVAP

aslihan_e

Bahçeden hastalık kapabilir bence bahçeye bırakmayın. Benim kedimi ailem birkaç saat bahçeye bıraktı ve şuan yok, hastalanıp öldü. Hâlâ kas kazanmadıysa ondan olabilir ama bazı hastalıklar kalıcı hasar bırakıyor, hafif felçlik gibi bir sorunu da olabilir.

Palyaco

Kas kaybı varsa ilikli kemik suyu günde 20 ml verin hem kasları hem eklem bölümleri için ideal

beyzathemoc1

File tadabilirsiniz kapı için de sineklik şeklinde taktırabilirsiniz

6 aylıkken sokaktan sahiplendiğim için istesem de evde tutamıyorum özellikle yazın kapı pencere açık uyuyoruz girip çıka alıştılar baya şimdi çok zorlanıyorum.Bırakmamaya çalışıyorum ama asla durmuyorlar 3 taneler bide